0535 200 26 00
ayder-turu uzungol-turu borcka-karagol-turu batum-turu gito-badara-turu pokut-sal-yayla-turu sumela-turu mavigöl-turu huser-turu elevit-turu arapdüzü-turu
Biz Kimiz Duyurular Bize Ulaşın
Rize Tours olarak 15 yılı aşkın bir süredir Rize yayla turları, günübirlik karagöl, ayder, uzungöl, batum'a turlar düzenliyoruz. Sizler için en uygun ve ucuz tur imkanlarını kaliteli hizmet anlayışımızla sürdürmekteyiz. Firmamız uzman şöför kadrosu, güvenilir bakımlı son model araçları, konusunda uzman tur operatörleriyle sizlere en kaliteli hizmeti sunar. Ofisimiz şehir merkezinde olduğundan bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Rize Merkez Atatürk Caddesi No: 406

Batum Turu

Farklı bir ülke, farklı bir kültür tanımak isteyenler. Bu tur tam size göre. Ayrıcalıklı En Uygun Günübirlik Batum Turu için detayları inceleyin. Batum için hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saat süren bir yolculuğun ardından sarp sınır kapısına varıyoruz. Kapı işlemlerini halledip Batuma geçiyoruz.

BATUM TURUNA NASIL KATILABİLİRİM? 

Yapmanız gereken şey 0535 200 26 00 numaralı telefondan ücretsiz rezervasyon yaptırmak. Tur ücretini kesinlikle peşin talep etmiyor, kredi kartı bilgileri, EFT veya havale gibi işlemlerle sizleri yormuyoruz. Ücreti ise tura katılım günü araca binerken ödüyorsunuz. Sizden ricamız; önceden yaptırmış olduğunuz rezervasyonu iptal etmek için 24 saat önceden tarafımıza bildirmeniz.İlk durağımız Gonio kalesi. Rehber eşliğinde burayı gezip tarihini dinledikten sonra Botanik parka gidiyoruz. Botanik park gezimizden sonra öğle yemeği için restaurantımıza gidiyoruz.

Yemekten sonra şehir merkezinde Katedral, Sanat Müzesi, Avrupa Meydanı ve Medea Heykelini Görüp serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Rize’ye dönüş yolculuğumuz başlıyor. Akşam saat 21:00 gibi Rize’ye varıyor ve turumuzu sonlandırıyoruz.