0535 200 26 00
ayder-turu uzungol-turu borcka-karagol-turu batum-turu gito-badara-turu pokut-sal-yayla-turu sumela-turu mavigöl-turu huser-turu elevit-turu arapdüzü-turu
Biz Kimiz Duyurular Bize Ulaşın
Rize Tours olarak 15 yılı aşkın bir süredir Rize yayla turları, günübirlik karagöl, ayder, uzungöl, batum'a turlar düzenliyoruz. Sizler için en uygun ve ucuz tur imkanlarını kaliteli hizmet anlayışımızla sürdürmekteyiz. Firmamız uzman şöför kadrosu, güvenilir bakımlı son model araçları, konusunda uzman tur operatörleriyle sizlere en kaliteli hizmeti sunar. Ofisimiz şehir merkezinde olduğundan bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Rize Merkez Atatürk Caddesi No: 406

Borçka Karagöl Turu

En Uygun Borçka Karagöl Turu'unda rezervasyon yaptırıp yola koyuluyoruz. Sonrasında Rize Pazar ve Hopa sahil yolundan ayrılıyor ve 670 mt. yüksekliğindeki cankurtaran geçidinden karadeniz’i fotoğraflıyoruz. Çoruh nehrini takiben Borçka Karagöl’e ulaşıyoruz. Kayın ve Çam ağaçları arasında yürüyüşümüzü tamamlıyor fotoğraf molasının ardından Karagöl’den ayrılıyoruz.

BORÇKA KARAGÖL TURUNA NASIL KATILABİLİRİM? 

Yapmanız gereken şey 0535 200 26 00 numaralı telefondan ücretsiz rezervasyon yaptırmak. Tur ücretini kesinlikle peşin talep etmiyor, kredi kartı bilgileri, EFT veya havale gibi işlemlerle sizleri yormuyoruz. Ücreti ise tura katılım günü araca binerken ödüyorsunuz. Sizden ricamız; önceden yaptırmış olduğunuz rezervasyonu iptal etmek için 24 saat önceden tarafımıza bildirmeniz.Bu keyifli gezi sonrası 1850 metredeki Macahel Boğazdan Karagöl ile Camili Köyünü izliyoruz. Türkiye ve Gürcistan'ın Acaristan Özerk Cumhuriyeti'ne yayılan toplam on sekiz köyden oluşan tarihsel bölgenin adıdır macahel.

Bitki örtüsü ve doğal hayatı ile tanınan bölge UNESCO tarafından biyosfer rezervi alanı ilan edilmiş olup ülkemizde bulunan tek yağmur ormanları unvanını taşıyan bölgeyi fotoğraflıyor yeşilin masalsı dünyasına doğru yolculuğumuzu tamamlıyoruz.