0535 200 26 00
ayder-turu uzungol-turu borcka-karagol-turu batum-turu gito-badara-turu pokut-sal-yayla-turu sumela-turu mavigöl-turu huser-turu elevit-turu arapdüzü-turu
Biz Kimiz Duyurular Bize Ulaşın
Rize Tours olarak 15 yılı aşkın bir süredir Rize yayla turları, günübirlik karagöl, ayder, uzungöl, batum'a turlar düzenliyoruz. Sizler için en uygun ve ucuz tur imkanlarını kaliteli hizmet anlayışımızla sürdürmekteyiz. Firmamız uzman şöför kadrosu, güvenilir bakımlı son model araçları, konusunda uzman tur operatörleriyle sizlere en kaliteli hizmeti sunar. Ofisimiz şehir merkezinde olduğundan bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Rize Merkez Atatürk Caddesi No: 406

Sümela Manastırı Trabzon Turu

Sümela Manastırı tarihi geçmişi ve görkemli mimarisi ile sizleri büyüleyecek. Muhteşem Sümela Manastırı turumuza sizleri davet ediyoruz. En Uygun Sümela Manastırı Trabzon Turu sizler için en uygun fiyata hazırladık.
SÜMELA MANSTIRI TURUNA NASIL KATILABİLİRİM?  

Yapmanız gereken şey 0535 200 26 00 numaralı telefondan ücretsiz rezervasyon yaptırmak. Tur ücretini kesinlikle peşin talep etmiyor, kredi kartı bilgileri, EFT veya havale gibi işlemlerle sizleri yormuyoruz. Ücreti ise tura katılım günü araca binerken ödüyorsunuz. Sizden ricamız; önceden yaptırmış olduğunuz rezervasyonu iptal etmek için 24 saat önceden tarafımıza bildirmeniz.

Sümela Manastırı’nda tarihin izlerini tanık olup, Zigana dağında doğayla bütünleşebileceğiniz, Karaca Mağarasında yeraltı derinliklerini görüp son olarak da Hamsiköy’ ün muhteşem lezzetlerini tadabileceğiniz bir turumuzdur.