0538 700 53 83
ayder-turu uzungol-turu borcka-karagol-turu batum-turu gito-badara-turu pokut-sal-yayla-turu
Biz Kimiz Duyurular Bize Ulaşın
Rize günübirlik tur olarak 15 yılı aşkın bir süredir Rize merkezli olmak üzere, günübirlik karagöl, ayder, uzungöl tur hizmetleri sunmaktayız. Sizler için en uygun ve ucuz tur imkanlarını kaliteli hizmet anlayışımızla sürdürmekteyiz. Firmamız uzman şöför kadrosu, güvenilir bakımlı son model araçları, konusunda uzman tur operatörleriyle sizlere en kaliteli hizmeti sunar. Ofisimiz şehir merkezinde olduğundan bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Rize Merkez Atatürk Caddesi No: 406

Uzungöl Turu

Günü birlik uzungöl turumuzda keyfin yanı sıra sizleri Karadeniz’in doğasıyla başbaşa kalma fırsatı sunuyoruz. En Uygun Günübirlik Uzungöl Turu; Bir vadi içerisinde Doğu Karadeniz’in mavi incisini görmeye ne dersiniz? Doğal oluşumlu bir göl olan Uzungöl, Karadeniz kültürünün baş tacıdır. Bol oksijenli ve yeşilin her tonuna sahip Uzungöl için günübirlik turumuza bekleriz.

UZUNGÖL TURUNA NASIL KATILABİLİRİM? 

Yapmanız gereken şey 0538 700 53 83 numaralı telefondan ücretsiz rezervasyon yaptırmak. Tur ücretini kesinlikle peşin talep etmiyor, kredi kartı bilgileri, EFT veya havale gibi işlemlerle sizleri yormuyoruz. Ücreti ise tura katılım günü araca binerken ödüyorsunuz. Sizden ricamız; önceden yaptırmış olduğunuz rezervasyonu iptal etmek için 24 saat önceden tarafımıza bildirmeniz.