0535 200 26 00
ayder-turu uzungol-turu borcka-karagol-turu batum-turu gito-badara-turu pokut-sal-yayla-turu sumela-turu mavigöl-turu huser-turu elevit-turu arapdüzü-turu
Biz Kimiz Duyurular Bize Ulaşın
Rize Tours olarak 15 yılı aşkın bir süredir Rize yayla turları, günübirlik karagöl, ayder, uzungöl, batum'a turlar düzenliyoruz. Sizler için en uygun ve ucuz tur imkanlarını kaliteli hizmet anlayışımızla sürdürmekteyiz. Firmamız uzman şöför kadrosu, güvenilir bakımlı son model araçları, konusunda uzman tur operatörleriyle sizlere en kaliteli hizmeti sunar. Ofisimiz şehir merkezinde olduğundan bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Rize Merkez Atatürk Caddesi No: 406

Ayder Kardan Adam Şenlikleri

AYDER KAR FESTİVALİNDE GİDERKEN NERELERE UĞRAYACAĞIZ

Misafirlerimiz turumuza Gündoğdu, Çayeli, Pazar, Ardeşen vs. ilçelerden de katılım sağlayabilir. Yolculuğa başlrken müzik eşliğinden fırtına vadisine doğru yol alıyoruz. Fırtına vadisinin üstünde olan tarihi kemer köprülerde fotoğraf molası veriyoruz.

Burada heyecan dolu Zipline keyfi yapma şansını da sizlere tanıyoruz. Çamlıhemşin ilçesinde mola verdikten sonra Ayder yaylasına doğru yol alıyoruz. Ayder yaylasına vardıktan sonra Gelintülü şelalesinde sizler için ufak bir mola verdikten sonra festival alanına gidiyoruz.Hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Bu yıl 12.’si düzenlenecek olan Ayder Kardan Adam Şenlikleri 2019 25–26–27 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek ve çok renkli gelişmelerle sahne alacak. 12. Düzenlenen Ayder Kardan Adam festivalinin adı Ayder Kar Festivali olarak değiştirildi. Geçen sene çok ilgi gördüğünden dolayı bu seneyi festivale 5 sanatçı, 1 dj ( Koliva, Volkan Arslan, Turan Şahin, Erdem Akın, Salih Yılmaz, dj Savaş ) katılımıyla gerçekleşecek.Birbirinden özel sürprizlerle dolu yepyeni eğlence formatı sizleri bekliyor olacak.

Her yıl ayrı keyifle eğlenerek girdiğimiz yeni yıl coşkusu birde kardan adam şenliği festivalı birleşince bir karnaval havası içinde geçecek olan 12. Ayder Kardan Adam Festivali 2019 kutlamalarında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağımız bilmenizi isteriz. 12. Ayder Kar Festivalı desek daha doğru olacak sanırım.

Yine en uygun fiyatlarla dolara inat (40 TL)1 yıldır aynı fiyatla bu festivalde de yanınızda olacağız. Yoğun ilginiz için çok teşekkür ederiz. Rezervasyonlarınızı ücretsiz olarak 0535 200 26 00 numaralı telefondan yapabilirsiniz.