0535 200 26 00
ayder-turu uzungol-turu borcka-karagol-turu batum-turu gito-badara-turu pokut-sal-yayla-turu sumela-turu mavigöl-turu huser-turu elevit-turu arapdüzü-turu
Biz Kimiz Duyurular Bize Ulaşın
Rize Tours olarak 15 yılı aşkın bir süredir Rize yayla turları, günübirlik karagöl, ayder, uzungöl, batum'a turlar düzenliyoruz. Sizler için en uygun ve ucuz tur imkanlarını kaliteli hizmet anlayışımızla sürdürmekteyiz. Firmamız uzman şöför kadrosu, güvenilir bakımlı son model araçları, konusunda uzman tur operatörleriyle sizlere en kaliteli hizmeti sunar. Ofisimiz şehir merkezinde olduğundan bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Rize Merkez Atatürk Caddesi No: 406

15 Eylül 2017 Cuma

GÜNÜBİRLİK BORÇKA KARAGÖL TURU

KARAGÖL TURU ve GEZİLECEK YERLER

2019 sezonu KARAGÖL günübirlik tur sezonu'nu açmış bulunmaktayız. Geçen sene bizlere o kadar yoğun ilgi gösterdinizki bu bizleri bu yıl sizlere karşı daha da sorumlu olmaya zaten en iyi olan hizmet kalitemizi daha da ultra seviyelere çıkarmamıza vesile oldu. Öncelikli hedefimiz en uygun fiyatla güvenilir hizmet anlayışı ile birlikte % 100 müşteri memnüniyetidir. Rize Yayla Turları'nda bu sezonda sizler için en iyisini hedeflediğimizi bilmenizi isteriz. İster günübirlik isterseniz Konaklamalı Borçka Karagöl Turlarımıza bekliyoruz. Sevgili Misafirlerimiz En Uygun Artvin Borçka Karagöl Turu'muza hoşgeldiniz. Öncelikle turumuz boyunca keyifli bir zaman geçirmenizi dileriz.

Türkiye’de gezip göreceğiniz en güzel yeşil alanlardan birisi. Muhteşem güzellikte bir bitki çeşitliliği var ve neredeyse yeşilin her tonunu barındırıyor.

Günübirlik Borçka Karagöl Turu'muz hakkında detaylı bilgilendirme aşağıdadır. Yazımızı dikkatle okursanız karagöl hakkında detaylı bilgiye sahip olacaksınız. Güvenilir kesin hareketli günübirlik turlarımızdan Borçka Karagöl Turu saat 9′da ofisimiz önünden kalkacak aracımızın ilk durağı Çoruh Asma Köprü’den sonra Muratlı Barajı’na varıyoruz. İsteğinize bağlı olarak Mençuna Şelalesi’de ziplayn keyfi. Son durak olarak Borçka Karagöl’e varıyoruz.

KARAGÖL TURUNA NASIL KATILABİLİRİM? 

Yapmanız gereken şey 0535 200 26 00 numaralı telefondan ücretsiz rezervasyon yaptırmak. Tur ücretini kesinlikle peşin talep etmiyor, kredi kartı bilgileri, EFT veya havale gibi işlemlerle sizleri yormuyoruz. Ücreti ise tura katılım günü araca binerken ödüyorsunuz. Sizden ricamız; önceden yaptırmış olduğunuz rezervasyonu iptal etmek için 24 saat önceden tarafımıza bildirmeniz.

Rize Merkez Kalkışlı Karagöl Tur Ücreti Kişi Başı 60 TL’dir.


TURA DAHİL OLANLAR


- Ulaşım
- Rehberlik Hizmeti
- Milli Park Alanlarına Giriş Ücreti

TURA DAHİL OLMAYANLAR

- Müze girişleri ve Ören Yeri girişleri
- Yemek

- Tur Başlangıç Saati : 9:00
- Tur Bitiş Saati : 18:00

Turlarımız Rize Merkezdeki ofisimiz önünden sabah saat 09:00 ‘ da hareket edecektir .Turumuzun aksamaması için lütfen 08:45’de acentemizin önünde olmanızı önemle arz ederiz.

Yolculuğumuz kemençe tulum eşliğinde devam ederken sol tarafımızdaki Karadeniz ve sağ tarafımızdaki , denize paralel uzanan dağlar bize muazzam bir görüntü ortaya seyri sunuyor.

Sırasıyla Rize’nin ilçeleri olan Çayeli, Pazar, Fındıklı geçtikten sonra Arhavi’de çay molası veriyoruz. (Çay molamız yaklaşık 30 dakika sürüyor) Artvin’i Karadeniz sahiline bağlayan Hopa Dağı Cankurtaran Geçidi’ne ulaşıyoruz.

Fotoğraf tutkunlarının mutlaka görmesi ve fotoğraf çekilmesi gereken bir yer olduğunu düşündüğümüzden ufak bir fotoğraf molası veriyoruz. (Fotoğraf molamız yaklaşık 15 dakika sürüyor).

Fotoğraf molamızın ardından Borçka doğru yol alırken Artvin ilinin en büyük akarsuyu olan Çoruh Nehri karşımıza çıkıyor.

Çoruh Nehri ilkbahar aylarında kabarır ve akıntısı oldukça derindir. Yaklaşık 2 saat keyifli yolcumuzun ardından Karagöl’e ulaşıyoruz. Karagöl’e gelen insanların sözleri size ne kadar güzel olduğunu açıklayacak niteliktedir.

” Karagöl Türkiye’nin cennettidir ” , ” Karagöl adeta kalemle çizilmiş efsane bir yerdir ” , Türkiye’deki göllerin arasında en güzelidir Karagöl ” şekilde söylemişlerdir. Misafilerimiz Karagöl’unun kenarında bulunan restorantlarda yemek yiyebilir.

Karagöl Sahara Milli Parkın tadına vararak zaman geçirebilirsiniz. Bol bol anı biriktirebilir , arkadaşlarınızla Karagöl eşliğinde selfi çektirip sosyal medyana paylaşabilirsiniz.

Yaklaşık 5 saatlik bir Karagöl keyfinin ardından aynı güzergahta Rize’ye dönüş sağlıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder keyfili günler dileriz. Başka turumuzda tekrar görüşmek dileğiyle.