0538 700 53 83
Sadece Size veya Ailenize Özel VİP TUR Hizmeti Verilmektedir.
Biz Kimiz Duyurular Bize Ulaşın
Rize Tours olarak 15 yılı aşkın bir süredir Rize merkezli olmak üzere, günübirlik karagöl, ayder, uzungöl tur hizmetleri sunmaktayız.Sizler için en uygun ve ucuz tur imkanlarını kaliteli hizmet anlayışımızla sürdürmekteyiz. Rize Tours uzman şöför kadrosu, güvenilir bakımlı son model araçları, konusunda uzman tur operatörleriyle sizlere en kaliteli hizmeti sunar. Rize Tours şubemiz şehir merkezinde olduğundan bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Rize Merkez Atatürk Caddesi Alişadoğlu İşhanı No: 406 / 53020

15 Eylül 2017 Cuma

GÜNÜBİRLİK BORÇKA KARAGÖL TURU

KARAGÖL TURU ve GEZİLECEK YERLER

Sevgili Misafirlerimiz Artvin Borçka Karagöl Turu'muza hoşgeldiniz. Öncelikle turumuz boyunca keyifli bir zaman geçirmenizi dileriz.

Türkiye’de gezip göreceğiniz en güzel yeşil alanlardan birisi. Muhteşem güzellikte bir bitki çeşitliliği var ve neredeyse yeşilin her tonunu barındırıyor.

Günübirlik Borçka Karagöl Turu'muz hakkında detaylı bilgilendirme aşağıdadır. Yazımızı dikkatle okursanız karagöl hakkında detaylı bilgiye sahip olacaksınız.

Rize Merkez Kalkışlı Karagöl Tur Ücreti Kişi Başı 50 TL’dir.


TURA DAHİL OLANLAR


- Ulaşım
- Rehberlik Hizmeti
- Milli Park Alanlarına Giriş Ücreti

TURA DAHİL OLMAYANLAR

- Müze girişleri ve Ören Yeri girişleri
- Yemek

Ofisimizin önünden yerel saat 09:00’da hareket edeceği için misafirlerimizi 08:45’te ofisimizin önünde hazır olmalarını rica ediyoruz. Bu şekilde olması hem sizler içinde hem de bizler için iyidir.

Yolculuğumuz kemençe tulum eşliğinde devam ederken sol tarafımızdaki Karadeniz ve sağ tarafımızdaki , denize paralel uzanan dağlar bize muazzam bir görüntü ortaya seyri sunuyor.

Sırasıyla Rize’nin ilçeleri olan Çayeli, Pazar, Fındıklı geçtikten sonra Arhavi’de çay molası veriyoruz. (Çay molamız yaklaşık 30 dakika sürüyor) Artvin’i Karadeniz sahiline bağlayan Hopa Dağı Cankurtaran Geçidi’ne ulaşıyoruz.

Fotoğraf tutkunlarının mutlaka görmesi ve fotoğraf çekilmesi gereken bir yer olduğunu düşündüğümüzden ufak bir fotoğraf molası veriyoruz. (Fotoğraf molamız yaklaşık 15 dakika sürüyor).

Fotoğraf molamızın ardından Borçka doğru yol alırken Artvin ilinin en büyük akarsuyu olan Çoruh Nehri karşımıza çıkıyor.

Çoruh Nehri ilkbahar aylarında kabarır ve akıntısı oldukça derindir. Yaklaşık 2 saat keyifli yolcumuzun ardından Karagöl’e ulaşıyoruz. Karagöl’e gelen insanların sözleri size ne kadar güzel olduğunu açıklayacak niteliktedir.

” Karagöl Türkiye’nin cennettidir ” , ” Karagöl adeta kalemle çizilmiş efsane bir yerdir ” , Türkiye’deki göllerin arasında en güzelidir Karagöl ” şekilde söylemişlerdir.

Hemen Karagöl Turu için rezervasyonunu yapın 0538 700 53 83 numaralı telefonu arayarak turumuzu satın alabilirsiniz.Misafilerimiz Karagöl’unun kenarında bulunan restorantlarda yemek yiyebilir.

Karagöl Sahara Milli Parkın tadına vararak zaman geçirebilirsiniz. Bol bol anı biriktirebilir , arkadaşlarınızla Karagöl eşliğinde selfi çektirip sosyal medyana paylaşabilirsiniz.

Yaklaşık 5 saatlik bir Karagöl keyfinin ardından aynı güzergahta Rize’ye dönüş sağlıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder keyfili günler dileriz. Başka turumuzda tekrar görüşmek dileğiyle.
 
Rize Günübirlik Tur